Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Ne-am mutat pe
Mar Aug 16, 2011 1:22 pm Scris de mAgeNkyo[d]

» new designer
Dum Aug 14, 2011 7:19 pm Scris de BliNd ;x

» Admini Sv-lui
Sam Aug 13, 2011 10:00 am Scris de eseT

» PGL.Gui 3.3
Vin Aug 12, 2011 1:22 pm Scris de 2Night

» my topic 3x7@z
Vin Aug 12, 2011 12:46 pm Scris de eseT

» imaginile mele
Vin Aug 12, 2011 12:46 pm Scris de eseT

» Ce blegovani =]]
Vin Aug 12, 2011 11:05 am Scris de eseT

» Cel mai tare radio :) live pe Net
Vin Aug 12, 2011 11:03 am Scris de eseT

» Ete melodie ;)
Vin Aug 12, 2011 11:03 am Scris de eseT

Parteneri
Click Here For Fast Cash!!
top 100 CSBESTIAL
Top 100 Counter-Strike BesTiaL
Prosibiu2 VOTE
cs maps
Prosibiu2 VOTE
Private Servers Top 100 List
GAMESTop100
The Counter-Strike TOP 100 Sites

Regulament

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Regulament

Mesaj  mAgeNkyo[d] la data de Mar Aug 09, 2011 9:16 pm

1. >> Acest regulament se adreseaza adminilor de pe serverul de Counter-Strike cs.Prosibiu.ro

2. >> De la inceput trebuie sa intelegeti ca ati primit admin pentru a asigura buna desfasurare a jocului pe server, NU ca sa fiti bazati si sa puteti abuza de el sau alte chestii de genu. Daca nu sunteti de parerea asta atunci nu aveti ce cauta aici.

3. >> Adminul nu se va da la NIMENI, daca acest lucru se intampla va fi sters imediat; In cazul in care parola va este furata, ma veti contacta imediat pentru a fi schimbata.

4. >> NU vor exista acele "rr live" indiferent cine va cere, serverul da automat un restart dupa 30 de secunde.

5. >> NU se va abuza de admin_say, si in nici un caz nu se va injura prin aceasta comanda, pentru a vorbi cu ceilalti admini se va folosi admin_chat fara a se abuza de acesta, iar pentru a vorbi cu jucatorii se va folosi say normal, singurele situatii care sunt tolerate sunt pentru a avertiza jucatorii sa nu faca rush/camp si sa planteze bomba.
Aceeasi regula se aplica pentru ssay, vsay, csay, tsay etc.

6. >> Adminii vor respecta cu strictete regulile jocului . Daca un admin incalca regulamentul, ceilalti admini sunt obligati sa-i dea slay, fara ca acesta sa riposteze in vreun fel.

7. >> Hartile se vor lasa sa mearga in ordinea setata automat, in cazul in care se doreste schimbarea hartii acest lucru se va face prin vot dar nu mai devreme de ultimele 5 minute; Este recomandat ca harta care urmeaza sa fie supusa la vot, sa fie stabilita de comun acord intre admini.
Pe timpul zilei nu sunt permise hartile foarte mici / de fun, acestea se vor pune doar noaptea, sau cand pe server sunt mai putin de 10 jucatori.
mAgeNkyo[d]
Admin
Admin

Data de inscriere : 09/08/2011

http://prosibiu.forumz.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum